Girne Gece Hayatı

Kıbrıs'ın en fazla yabancı ve yerli turistleri çektiği en görkemli, hareketli şehir Girnedir. 5 yıldızlı oteller ile meşhur olan girne Kıbrıs Gece Hayatının en önemli merkezidir. Lüks otellerin bünyesinde bulunan bar, disco , casino gibi etkinliklerinin olduğunu da düşünürsek gece alemi sektörünü epeyce bir meşgül etmektedir. Kıbrıs Gece Hayatı'nın şüphesiz en önemli sektörlerinden birisi de Girne Gece Hayatı sektörüdür.

Girnede birçok gece kulubu bulunmaktadır bunlardan biride golden night club'tur. Bu kulube bir kere geldinizmi iddia ediyoruz çıkmak istemeyeceksiniz. Canlı dj ve dansı kızların eşliğinde müzik ritmine göre değişen ışık şovları ile inanılmaz bir gece geçireceksiniz.Rus asıllı dansçıların özel kostümleri sizleri büyüleyecek ve limitsiz içki ile eğlencenin tadına varacaksınız.

Girne Gece hayatı sizleri gerçekten çok büyüleyecek gerek fiyat gerekse eğlence bakımından gayet tatmin edici seviyededir. Kulup girişleri ortalama 40-50 tl arasıdır. içeride bir içki ve çerez tabağı bu fiyata dahildir.

Girne Gece Hayatı Ekibi olarak 20 yıldır bu sektöre hizmet vermekteyiz. bütün müşterilerimize yardımcı olup yol göstermeye çalışıyoruz. Girne Gece Hayatında Bir Çok internet sayfası bulunuyor artık bir göz kirliliğine sebebiyet vermektedir. Gerekli bilgilere doğru bir şekilde ulaşamamaktan yakınıyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz.

Girne tarafında ve Lefkoşa tarafında birden fazla gece kulubu bulunmakta hangi kuluplerin sizlere daha uygun olduğunu belirlememiz için bizlere whatsapp iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz. Sizlerin inanılmaz ve unutamayacağınız bir gece geçirmeniz için elimizden geleni yapacağız.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Call Now Button
× Whatsapp Çevrimiçi